نام شما:
ایمیل مقصد:

 

عروس شرق به عنوان اولین راهنمای جامع عروسی در مشهد، گردآورنده مجموعه جامعی ازخدمات دهندگان عروسی در سراسر شهر مشهد می باشد.

گروه عروس شرق با گرد هم آمدن جمعی از متخصصین مدیریت، IT و تبلیغات با رویکردی کاملاً حرفه ای و تخصصی به منظور خلق ارزشها و خدمات نوین در حوزه
خدمات دهندگان عروسی در مشهد شکل گرفته است. هدف ما در این سایت، بوجود آوردن فضایی صمیمی و دوستانه برای استفاده کنندگان از خدمات خدمات دهندگان عروسی در مشهد بوده تا بتوانند تجربه ها، خاطرات و نظرات خود را به اشتراک بگذارند و باهم تبادل نظر نمایند. به همین منظور بخش های خاطرات و یادداشت ها، نظرات در مورد خدمات دهندگان عروسی در پایین قسمت هر خدمات دهنده ایجاد شده اند. این مجموعه برآن است تا ضمن معرفی جامع خدمات دهندگان عروسی به همشهریان عزیز محیطی برای به اشتراک گذاشتن تجارب افراد با یکدیگر و در مجموع بالا بردن لذت و شادی ناشی از استفاده از بهترین خدمات دهندگان عروسی در مشهد را فراهم آورد.

ما در گروه عروس شرق تمام فعالیتهای خود را با نگرش کاملاً حرفه ای دنبال میکنیم.

ما در این مجموعه امیدواریم پلی برای ارتباط دو دسته مخاطب خود، یعنی خدمات دهندگان عروسی و زوج های جوان در شرف ازدواج باشیم و با معرفی بهتر خدمات دهندگان مختلف به مشتریان خود، راه انتخاب کالاها و خدمات مورد نیاز را برای زوج های جوان هموار کنیم.

 

خدمات دهندگان گرامی برای معرفی خدمات خود:
شما نیز به خانواده بزرگ عروس شرق بپیوندید و از مزایای آن بهرمند شوید .
جهت اطلاع از شرایط درج آگهی با روابط عمومی عروس شرق تماس بگیرید

Tel: 09154821794

(Advertisement manager)
    آخرین نظرات
    پربازدیدترین ها
    جدیدترین ها