نام شما:
ایمیل مقصد:

گروه: خانه داری
تاریخ درج: 1394/4/13
تعداد بازدید: 832

5 ایده برای نگه داری لوازم آرایش


 

نظم لوازم آرایش

بخش مهمی از داشتن حس بهتر نسبت به خودمان، بهبود محیطی است که در آن زندگی می کنیم. اما چگونه این کار ممکن است؟ امروز می خواهیم چند راه ساده به شما معرفی کنیم تا اتاق خواب شلوغ شما به محیطی آرام تبدیل تبدیل شود.


۱. ظرفی برای برس های آرایشی
اگر همیشه برس های آرایش خود را گم می کنید و یا از پراکنده شدن آن ها روی میز آرایشتان خسته شده اید، ما راهی ارزان و ساده برایتان داریم. یک شیشه ی مربا را این بار به جای این که دور بیاندازید، بشویید و تبدیل به جایی برای قرار دادن برس های آرایشی کنید. با استفاده ار روبان، تور، چسب های رنگی و دیگر وسایل در دسترس، ظرف خود را زیباتر کنید. یک جای خودکار و قلم معمولی نیز همین کار را می کند، حتی یک گلدان کوچک! اگر شیشه ی مربا بزرگ است و نمی خواهید برس هایتان در آن زیاد حرکت کند، می توانید درون آن را با سنگ های شفاف پلاستیکی یا دانه های منجوق پُر کنید.


۲. جعبه ای برای لاک ها
زمانی که تعداد لاک های ناخن زیاد و قرار دادن آن ها روی میز آرایش سخت می شود، یک راه حل جایگزین می تواند مفید باشد. ساده ترین و ارزان ترین راه حل برای نگه داری لاک ها استفاده از یک جعبه ی کفش است. شما می توانید دور یک جعبه ی کفش را با پارچه ای با رنگ دلخواهتان بپوشانید و هر طور که دلتان خواست، آن را تزئین کنید. برای این که بتوانید رنگ دلخواهتان را به راحتی از درون جعبه انتخاب کنید، با لاک، یک دایره ی تو پُر روی کاغذ بکشید. پس از خشک شدن، آن دایره را ببرید و روی درب لاک بچسبانید. به همین راحتی!


۳. استفاده از کشو
برای نگه داری از لوازم آرایش از فایل نیز می توانید استفاده کنید و از آن ها برای سازماندهی و نگه داری هر چیزی – از رژ لب گرفته تا لاک ناخن- استفاده کنید. ممکن است این راه ارزان نباشد، ولی برای کسانی که توانایی خریدش را دارند، راه حلی مناسب است.

 

کشوی لوازم آرایش


۴. قوانین را بشکنید!
اگر اتاقتان کوچک است، اضافه کردن اثاث بیشتر می تواند دلهره آور باشد! اما نگران نباشید. راه های دیگری هم وجود دارد. امروزه تخته های آرایشی مغناطیسی مُد هستند. برای ساختن یک تخته ی آرایشی ارزان، یک قاب معمولی با یک صفحه ی فلزی تهیه کنید. صفحه ی فلزی را با اسپری رنگ، مشکی کنید و یا با کاغذ دیواری های زیبا بپوشانید. این کارها را قبل از چسباندن قاب انجام دهید. سپس، صفحه را مانند قاب عکس به دیوار نصب کنید. برای این که لوازم آرایشتان به صفحه بچسبند، می توانید از نوار های مغناطیسی استفاده کنید و آن ها را با چسب، پشت محصولات بچسبانید. کار شما تمام شد، به همین سادگی!


۵. ارتقای راه های قبلی
راه حل مناسب برای دوست داران زیبایی که هم اکنون از چند روش برای نگه داری لوازم آرایش خود استفاده می کنند، تقسیم بندی است. اگر تمامی لوازم آرایش خود را در یک کشوی واحد نگه دارید، وسایل حرکت می کنند و قاطی می شوند. شما می توانید به فروشگاه های مخصوص فروش وسایل قفسه بندی بروید و وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید. فقط یادتان باشد که بسته فکر نکنید. به عنوان مقال، از یک جعبه ی قاشق و چنگال می توان برای نگه داری برق لب، رژ لب و خط لب استفاده کرد.
 

شما با استفاده از این ۵ ایده می توانید لوازم آرایش و اتاق خود را مرتب کنید. داشتن محیط زندگی مرتب و منظم یکی از عوامل مهم شادی و رضایت در زندگی است.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین نظرات
پربازدیدترین ها
جدیدترین ها